Že by další kvíz?

13. prosince 2013 v 23:37 | Ela
lyrics the beatles

Ano, opět jsem vytvořila další kvíz - tentokrát ale na stránce quizilla.teennick.com, je v angličtině, ale myslím, že to není problém (i pro ty s nížší úrovní AJ), protože jde jen o texty písniček :). Omlouvám se za to podivné vyhodnocení, ale vážně jsem nevěděla, co k jednotlivému hodnocení napsat. Takže tady je ODKAZ, snad se vám bude alespoň trochu líbit :).

A teď ještě pár informací k blogu. Takže, jak jste si mohli všimnout poslední dobou se sem snažím psát každý den, což se mi prozatím daří, ale musím přiznat, že to není vůbec jednoduché. Často ten čas prostě nemám, a pak podle toho taky vypadá kvalita článku. Myslím ale, že je lepší článek vůbec nepsat než psát nějakou naprostou krávovinu.
Také jsem plánuji přidat jednu povídku, které se hodí k tématice blogu, tedy budou v ní vystupovat členové Beatles. Zatím mám sice jen něco přes dvě stránky, ale plánuji ji zde zveřejnit až ji dopíši, nebo až toho budu mít více. Snad se bude líbi! To je snad prozatím vše, zítra se pokusím naspat nějaký smysluplnější článek! :)
 


Komentáře

1 Hope Hope | Web | 17. ledna 2014 v 16:31 | Reagovat

Tak na tu povídku se těším :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama